Siz değerleri müşterilerimize bu yazımızda web sitesi fiyatları ile profesyonel web sitesi olarak web tasarımları karşılaştırma yapacağız. Hazır sitelerde fiyatlarımız aşağıda belirtildiği gibi ve Hazır web sitesi olarak 3 adet paketimiz bulunmaktadır.

Hazır web tasarım Paket A : 890 TL

Hazır web tasarım Paket B : 1490 TL

Hazır web tasarım Paket C : 2490 TL

Sizlere tavsiyem şu olacak; Eğer ki site kurmak gibi düşünceniz varsa bu web yazılım paketlerimizi ya da bu yazının devamını incelemelisiniz.

Web sitesi tasarım Paket A: Domain ve Hosting fiyata DAHİLDİR. Bu paketimiz giriş seviyeli bir internet sitesi paketidir. Anasayfa, hakkımızda, iletişim gibi 7 adet sayfaya kadar kurulum yapılmakta. Mail olarak ise 5 tane mail hesabınız açılıyor. Tüm bunlar gerekli veri ve bilgileri tarafımıza ilettiğiniz takdirde iki iş günü içerisinde Web tasarım kurulumu tamamlanıp web sitesi açma işlemi bitecektir.

Balıkesir Web sitesi tasarım Paketi B: Domain ve Hosting fiyata DAHİLDİR. Bu paketimiz ileri düzey bir web yazılım paketidir. Anasayfa, hakkımızda, kurumsal gibi 25 tane sayfaya kadar kurulum yapılıyor. Mail olarak ise 25 tane e-posta hesabınız açılabilir. Tüm bunlar gerekli veri ve bilgileri tarafımıza ilettiğiniz takdirde 2 iş günü içerinde yazılım tamamlanıp internet sitesini açıyoruz. A paketine kıyasla bu paket de 3 adete kadar herhangi bir hizmet/ürün satış işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir diğer artısı işletmenizi Google harita kaydına ekliyoruz.

Balıkesir Web Paketi C: Domain ve Hosting fiyata DAHİLDİR. Bu paketimiz profesyonel seviyeli bir web paketidir. Anasayfa, hakkımızda, blog, iletişim, kurumsal detaylı ürün tanıtımı gibi 50 adet sayfaya kadar site kurulumu yapılıyor. 40 tane mail hesabınız açılabilir. Tüm bunlar gerekli veri ve bilgileri tarafımıza ilettiğiniz takdirde 5 iş günü içerisinde internet sitesi kurulumu tamamlanıp web hizmetiniz işleme alınıyor.

Şu an dünya üzerinde ki internet sitelerin ortalama %70 civarı wordpress alt yapısı ile yapılmaktadır. Bizim de hazır paketlerde bu yoldan ilerlememizin en büyük sebeplerini gururla belirtmek isterim ki.

  • 2012 Yılından bu yana bu alt yapıyı takip ediyoruz
  • WordPress üzerine bir çok sertifikalarımız bulunmakta
  • Maliyeti düşük, daha güvenli, daha hızlı kurulum yapılmak ile birlikte
  • Bilmeyen bir kişi için bile kısa bir eğitim ile kontrol edebileceği bir sistemdir.

Demek ki bazen ucuz web sitesinin yahnisi güzel olabilirmiş.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir