Hakkımızda

Kısaca Biz

2005 yılından bu yana ayrı alanlarda ortak faaliyetlerimizi sürdürmekle birlikte, sonunda 2 güç tek bir bütün olma kararı aldık.  2015 yılında yazlımeviniz.com’ u açarak tek bir vücut olma kararını aldık.

2007 yılından buyana olan dostluklarımızı “Birlikten Kuvvet Doğar” atasözü ile iş alanında da daha kuvvetli kılmak istedik.

Toplamda yaklaşık olarak 400 cari hesabımız bulunmaktadır. Bu seviyeye gelmemizdeki sebebimiz ise daima prensibimiz olan mutlu müşteri sloganı ile yoldan hiç bir zaman sapmamışızdır.

7×24 Destek

İnternet işinde hizmet alan firmaların en çok rastladığı sorunların başını çeken destek kısmı olarak, tek gayesi “müşteri memnuniyeti” olan yazılımeviniz ekibi olarak telefon, mail ortamlarında 7/24 destek vermekteyiz. İnternet hizmetlerinde sürekli online olmak aşırı önemli olduğu gibi, sizin yerinize tüm işleri sizin yerinize sizi düşünen işlerle hep yanınızda olacaktır.

1. ÖNCELİĞİMİZ YÜKSELEN TÜRKİYE

2. ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunucumuz ise

Şu an Türkiye’de bulunan bir çok sunuculara nazarınız bünyemizde sahip olduğumuz server’ımız sürekli donanım ve yazılımsal olarak güncellenerek her zaman Türkiye sunucularına nazaran üst klasmanda yer almaktadır. Böylece müşterilerimize 4×4 lük bir hizmet vermenin gayesindeyiz.

 

Çözüm Ortaklarımız