Responsive Web Sitesinin Faydaları

Responsive Web Sitesine Faydaları


Responsive web sitesi, tüm farklı cihazlar da orijinal haliyle görüntülenebilmesi için düzenlenen tasarım ve kodlama tekniğidir.Artık günümüzde çoğu firma; web sitelerini mobil uyumlu, daha rahat görüntülenebilen hale getirmektedir.

Sitenizin responsive sitenizin firmanız için çok faydası vardır. Bunların en önemlilerini aşağıda açıkladık:


1. Kullanılabilirlik

Responsive web sitesinin en önemli özelliği; tüm mobil ve internet erişimi olan cihazlardan sitenize ulaştığınızda düzgün bir şekilde görüntülenebilir olmasıdır. Web siteniz Android, Ios yada windows mobile işletim sistemli olan bir cihazdan da hemen kendisini uygun çözünürlük ve uygun bir yapıya dönüşür.

2. Kolay Bakım

Web sitenizin üzerinde her hangi bir güncelleme, ekleme, düzeltme yada başka bir ilave yaptığınızda her bir çözünürlük ve mobil cihaz için ayrı ayrı ayar yapmanıza gerek duymaz. Bu sizler ve bizler için hem bir kolaylık hemde zamandan tasarruf ve tabiki de maliyet olarak rahat bir yol sunmaktadır.

3. Arama Motoru Optimizasyonu

Responsive tasarımı günden güne web sitelerin arama motoru optimizasyonu için olmazsa olmazıdır artık. URL yapısının aynı olduğundan dolayı Google arama sonuçlarında yer almak web siteniz için daha da kolaylaşır. Artık yeni indexleme modelinde, mobil uyumluluğu olmayan web sitelerinde sıralama da gerilere düşürmeye başlamıştır.  Sonuç olarak da Google’ da daha fazla ön planda olduğunuz sürece, iyi bir reklam da sağlamış olacaksınız.

4. Düşük Maliyet

Responsive

web sitesinde, tüm mobil cihazlarda kullanılan bir web sitesi olduğu için, siteyi yönetmek ve güncellemek daha düşük maliyetlerle olacak. Websitesi yaptırmak istediğinizde, bir’ den fazla tasarım ve geliştirme maliyetlerinden kurtularak tek bir web sitesi için tasarım ve hosting ücreti ödersiniz.

5. Cezalara Karşı Güvenlik

Responsive

, sitenizi Google’ın tekrarlanmış içerikler’den kaynaklı cezalardan (duplicate content penalty) korur. Bu sizler için büyük bir avantajdır.

Responsive

web sitesi kısaca; Son teknoloji, yenilikçi ve tüm mobil cihazlar da uyumludur, Profesyonel bir kodlama ile Html5, CSS3 kodlaması içerir. Tecrübeli ve güvenilir yazılım firmaları tarafından problemsiz olarak yapılabilir. Bu sebep ile tercih edeceğiniz yazılım firmasını dikkatle seçmeniz önemlidir. Şimdilik bu kadar. Daha fazla bilgi için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Sizde firmanız için hemen bir teklif alın…

Bunun için sadece bize iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Yanınıza bir kahve alın ve bitirene kadar sizlere teklifimizi sunmuş olalım… espresso-censcafe-300x225 Responsive Web Sitesinin Faydaları Responsive Web Sitesinin Faydaları espresso censcafe 300x225 150x150

Responsive Site Fiyatı İste

Comments are closed.