Kurumsal Kimlik

Renk Seçimi

İlk adım firmanıza uygun firmanızı ve sektrönüzü yansıtan renkler tespit edilir. Logo üzerinde ve kimliklerde kullanılacak renk çeşitleri ve alternatifleri çıkartılıp onayınıza sunulur.

Logo Tasarımı

Belirlediğimiz renkler sonucunda sizi yansıtacak olan logonuzu tasarlamaya geçiyoruz. bu süreç ortalama 2 gün sürebilir. Önemli bir işlem olduğu için zaman gereksinimi vardır. Belirli çeşitlilik te ve renk tonlamalarıyla sizlere sunulur. beğenilen logo üzerinde tekrardan ince ayarlar yapılır. ve farklı boyutlarda kullanılacak alanlarına göre farklı kesimler yapılarak sizlere teslim edilir..

Kimlikler Oluşturulur

Logomuzu belirledikten sonra; Antetli kağıt, Diplomat Zarf, Kartvizit, Cepli dosya, Bloknot, Email imzası, iç yazışma şablonları, Giyim hazırlıkları, Kurumsal kimlik kullanım kılavuzu. Kurum dışında ise; Araç tasarımları, Tanıtım materyalleri, Broşür, Katalog, insört, El ilanı, Totem ve tabela, Poşet tasarımı, Menü, Cd etiket, Cd kapağı, Takvim, Tebrik kartları, Sertifika, İmsakiye gibi istenilen materyal çalışmaları hazırlanır.