Google Seo Nedir ve Faydaları Neler;

     İnternet ortamında olan şöyle bir gerçek ile yüz yüzeyiz. İnternet sitelerin ziyaretçisi internet' ten gelir, yani internet müşterilerimiz radyo, gazete reklamları, el ilanları ve kartvizit gibi reklamlardan gelmiyor demektir. Bizde buradan şunu çıkartıyoruz. Tüm potansiyel İnternet müşterilerimiz internet' ten geliyor ise bunun %90' u arama motorlarından gelmektedir. Günümüzde de en çok kullanılan arama motoru Şu an yaklaşık %99 luk bir sayı ile tabi ki de google' dır.


     Bizde sizlere tam bu noktada şunu dikkat etmenizi istersek, çok sık olmasa da televizyon reklamlarında gördüğümüz web sitelerine dikkat edelim. Milyon dolar seviyesinde olan bu siteler yıl da 1-2 defa tv ' ye veya billboardlara verdiği reklamlarla değil, arama motorlarında binlerce alt sayfalarından, doğru anahtar kelimeler ile bu seviyelere ulaşmışlardır. İnternet' te bir yere ulaşmak isteyen ziyaretçi her zaman net hedefimizdir. Paketimizde ise Seo çalışmasını yapacağımız web sitenizin de internet pazarlama ortamında ilk sıralara çıkmaya başlanılacaktır.


Google Seo Fiyatları
 •    Yükseltme Garantisi
  Minimum 3 aylık paket alındığında geçerlidir. Sitenin dünya genelinde alexa, google sıralamalarında ve sayfaların yukarı çıkmasını sağlamak
 •    Anahtar Kelime
  sitenizin aramlar da hangi kelimelerde ön plana çıkmanızı belirleyen kelimeler
 •    Site İçi Seo Oluşturulması
 •    Özel Ip ve Dns Tanımlama
 •    Google Harita Kaydı
 •    Link İnşası
  site haritanızın çıkartılması ve düzgün bir link yapılandırılması
 •    Etkili Sosyal Medya Kullanma Talimatları
 •    Etkili Forumlardan Link Tanıtım
  Dünya genelin de bilinir forum sitelerinde site adınıza tanıtım yapılaması
 •    Sözlük Sitelerinden Tanıtım
  Backlink Kategorisi, belirli dönemlerde belirli sayıda yapılırsa büyük etki sağlayan unsurlar
 •    DMOZ Kaydı
  Dmoz Google Seo için en önemli adımdır. Açıklaması aşağıda mevcuttur.
 •    Özgün Blok Yazımı
  Backlink Kategorisi, belirli dönemlerde belirli sayıda yapılırsa büyük etki sağlayan unsurlar
 •    Özel Firma Rehberi Kaydı
  Backlink Kategorisi
 •    Mobil Uyumluluk
 •    Özgün Makale ve Haber Tanıtımı
  Backlink Kategorisi
 •    Sİte İçi ve Dışı Analiz
  Sitenizde ki sektörünüze göre analizi, sitenin google seosuna uygun yapılması gereken değişiklerin tespiti, arama motorlarında ve dış etkenlerin siteye + ve - leri, sosyal medya yeterliliği
 •    Sektör ve Rakip Analizi
  sitenizin rakiplere nazaran ön plana çıkması için diğer rakip sitelerin analizi backlink araştırmaları, rakiplere göre ön plana çıkabilmek için yapılması gereken adımların belirlenmesi.
 •    Sosyal Medya Tanıtımı
  Google plus, facebook, instagram, twitter gibi medyaların google sıralamanızı yükseltmekte en büyük etkenlerden biridir.
 •    Raporlama
  başlangıçta ve işlemler yapılmaya başlandıktan sonra yapılan durumunuzun detaylı bir raporu.
 •    Teknik Destek

MİNİ

250 TL/ Aylık
 • 5 Adet

MİDİ

500 TL/ Aylık
 • 12 Adet

PLATİN

750 TL/ Aylık
 • 20 Adet
 
 
1Seo Paketlerinin Sitemize Faydası Olur mu ?
Tabi ki de olur, bunun için sizlere zaten yükselme garantisi verilmektedir. Yükselme olmadığı takdir de paranız iade edilecektir. Sadece bunun için en önemli olan şey google mantıksal ve matematiksel hareketleri algıladığından dolayı yapılacak işleri zamanlara bölmek bu şekilde siteniz google' da kalıcı olacaktır.
2Ne Kadar Sürelik Bir Çalışma Yeterli Olur ?
Şunu kesin ve net olarak belirtmeliyiz ki; iyi bir google optimizasyonu yapılanması için minimum gereken süre 3-4 aydır. Daha fazlasına karar size kalmaktadır. Yapılması gereken tüm işlemleri eğer ilk ay içerisinde yaparsak google'ı kandırmaya yönelik bir hareket olarak algılayıp tam tersi siteyi kara listeye bile dahil edebilir. o yüzden işi projelendirerek minimum 3-4 aylık bir bir paket ile iş dağılımı yapıp hem sıralamada çıkmayı garantileyip hemde kalıcı olmayı sağlamalıyız.
3Çalışma İşlevi Nasıl İlerler ?
Örneğin 6 Aylık bir google seo paketi aldınız. Öncelikle sitenizin anasayfası ile google arasında bir köprü vazifesi gören işlemler uygulanmaktadır, daha sonra gelen cevaplar olumlu olmaya başladıktan sonra bu süreç alt kategorilerde devam etmektedir.
4Ne Kadar Sürede Sitemiz Yükselir.
Çalışmalara bağlı olarak yaklaşık 2 hafta ile 3 hafta arasında belirgin yükselişler başlar
5Özel Ip ve Dns Ne Demektir ?
Nasıl alan adınızın google da etkisi olduğu gibi google opitimizasyonun' da hostinglerinde etkisi bulunmaktadır. Sitenizin sunucusunun ping süresi, veya sitenizin adının geçtiği ıp ve dns isimleri gibi. Örneğin ns.siteadı.com size bir google arama motorunda bir artı puan kazandırır.
6Backlink Nedir ?
Backlink geri dönüş linki anlamına gelir, kısa sizin sitenizin başka siteler tarafından tavsiye verilmesidir. Google başka sitelerden sizin adınızı gördükçe sizin sitenizi daha değerli görüp daha fazla inceleye başlar.
7DMOZ Kaydı Nedir ?
DMOZ açılımı; Açık dizin projesi de diyebiliriz. DMOZ Dünya üzerindeki en büyük ve en kaliteli liste arşivi yer almaktadır. Google ve diğer tüm ünlü arama motorları bu dizinden faydalanmaktadır. Burada ki arşivde yer almak gerçekten zordur. sitenizin çok özenle hazırlanmış olması gerekmektedir. Fakat burada kaydınız gerçekleştiği andan itibaren rakiplerinize ciddi anlamda fark atmış olursunuz.
8Özgün Blok Yazımı Ne İşe Yarar ?
Sizin firmanızın site üzerinden bir haber yapılmasıdır. Bu bir haber blogu olmalıdır, backlink gibi düşünebilirsiniz. Başka bir sitenin sizin firmanız hakkında bir haber yapması size nasıl (+) bir düşünce oluşturuyor ise google da aynı şekilde değerlendiriyor.
google animasyon