Yükleniyor...

Seo

Seo

 Seo yani tam adı ile Search Engine Optimization adının kısaltmasıdır. Arama motorları ile seo, web sitelerinin hedeflemiş olduğu sıralamalara çok daha kolay bir şekilde yerleşmesi için düzenlenmekte olan kriterlerdir. Türkçe olarak karşılığı ise Arama motoru optimizasyonu olarak karşımıza çıkar.

 Seo, bir web sitesi ile arama motorları üzerinden yapılmakta olan iyileştirme çalışmarı olarak da karşılık bulabilir. Arama motoru optimizasyonu yani seo ile asıl amaç, web sitesi değerlerini yükselterek üst sıralara çıkmasını sağlamaktır. Bu sayede siteye giren ziyaretçi oranı da artış gösterir.

 Seo olarak arama motorlarına karşılık yapılan optimizasyonlar ile site içi ve site dışında Search Engine Optimization olayı yapılarak arama motorlarında yükselişe geçirmeye yönelik işlemler uygulanır.

 Seodaki temel amaç, açılımından da anlaşılacağı üzere üst sıralarda yer almaya yönelik işlemler bütünüdür. Bu amaç ile beraber site üzerinde yer alan bilgi hizmet ve satışlar ile daha fazla hedef kitle artışı sağlanmasıdır.

 Seo, sitelerin doğal bir şekilde yol kat edemedikleri sıralama ve ziyaretçi ortamlarına, doğal görünmekte olan yöntemler ile beraber ulaşma işlemine verilir. Bu web oranları ile google arama motorlarında artış görülür.

 Seo bir diğer deyişle doğal olarak web site popülerliği sağlama olaylarının bütünüdür. Bu popülerlik oranına da en doğal yollar ile sağlamakta olan kişilere seo uzmanı adı verilebilir.

 Sizde kalitesi seo işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

image

YAZILIM EVİNİZ HAKKINDA DÜŞENCELERİNİZ

GÖRÜŞ BİLDİR
BAŞA DÖNÜŞ