Yükleniyor...

Özel Yazılım Web Sitesi

Özel Yazılım Web Sitesi

 Özel yazılım web sitesi, birçok kişinin bu kavram konusunda oldukça yabancı ve uzak olduğu unsurlar arasında yer almaktadır. Bu kavramın yanıtına kavuşması amacı ile sizlere yardımcı olacağız. Günümüz zamanına bakıldığı zaman panelsiz web siteleri yani statik web siteler devri artık tamamen kapanarak, yerini devir dinamik web siteleri almış olmaktadır.

 Bi web sitesini, altyapısı olan firmaya bağımlı bir şekilde yürütmek mi yoksa kendi panelinizi oluşturup, dilediğiniz gibi yönettiğinizde mi daha özgür ve iyi çalışabilirsiniz. Aslında özel yazılım web sitelerinn kökeni de bu sorunun cevabındadır. Özel yazılım web siteleri, her site alanına göre farklı tasarım ve kodlamalar ile hazırlanmış ve arkaplanda PHP ve veritabanı mantığı ile çalışmakta olan özel yönetim alanlarıdır. Özel yazılımlara bakıldığı zaman, genellikle özel bir şekilde hazırlanmış HTML / CSS kod şeklinde de tabir edilebilir fakat bu terim aslında web programlama dilleri kapsamında bir terimdir.

 Özel tasarım web sitesi denildiğinde, her site için özel olarak hazırlanan, piyasada herhangi bir benzeri bulunmayan ve tasarım arka planına giydirilmiş olan özel yönetim paneli içeren sistemler anlamına gelir. Bu şekilde site yönetimini, herhangi bir firma altyapısı ile değil, kendinize göre sıkıntısız bir şekilde yapma şansına sahip olabiliyorsunuz. Günümüzde en çok tercih edilen ve özel yazılım yapılan kodlama biçimi PHP olmaktadır.

 

image

Bu Hizmetin Alt Hizmetleri!

YAZILIM EVİNİZ HAKKINDA DÜŞENCELERİNİZ

GÖRÜŞ BİLDİR
BAŞA DÖNÜŞ