Yükleniyor...

İnstagram Reklam Yönetimi

İnstagram Reklam Yönetimi

 İntagram reklam yönetimi, İnstagram plaformu üzerinden fotoğraf ya da video ile hedef kitleniz karşısında daha iyi bir iletişim sağlamanıza yardım eden bir platform olarak karşımıza çıkar. 2012 senesinde toplamda bir milyar dolar ücretle Facebook tarafından satın alınmasının ardından sürekli olarak kendini güncellemiş ve oldukça büyük bir ilerleme sağlayarak dünyadaki en büyük sosyal platformlardan biri haline gelmiştir. Markanızı özellikle insanlara duyurmak ve tanıtmak isterseniz, İnstagram gibi büyük bir sosyal mecra üzerinden reklamlarınızı sunabilirsiniz. Özellikle instagram reklamlarında iyi bir plan ve strateji uygulayarak az bir bütçe ile oldukça tatmin edici sonuçlar sağlayabilirsiniz.

 İnstagram reklamları, facebook ile aynı işlevde faaliyet göstermektedir. İşletme ya da bir ürün tanıtırken, oldukça yüksek etkileşim oranları ile beraber işletmenizi çevrenizdeki insanlara tanıtma imkanı sağlarsınız. Böylece daha fazla satış gerçekleştirerek müşterilerinizin artışına yardımcı olabilir. Yazılım eviniz firması olarak, instagram reklam yönetimi ile alakalı hizmetlerimizde reklam türünüze ve bütçenize göre en uygun ihtiyaçları belirleyerek, markanızı doğru ve profesyonel şekilde tanıtım yapar, hedeflemeyi ve tasarımları en iyi şekilde oluştururuz. Böylece reklam verdiğinizde müşterilere karşı daha kurumsal ve uygun olarak hazırlanmış olur. Reklam bitiminde sağlanmış olan yüksek etkileşimi siz kendi gözlerinizle de görebilirsiniz.

 İnstagram reklam yönetimi ile ilgili daha detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve uzman hizmet için bizi tercih edin.

 

image

Bu Hizmetin Alt Hizmetleri!

YAZILIM EVİNİZ HAKKINDA DÜŞENCELERİNİZ

GÖRÜŞ BİLDİR
BAŞA DÖNÜŞ