Yükleniyor...

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook Reklam Yönetimi

 Facebook reklam yönetimi, bir sosyal platform olması haricinde reklam verilen bir site olarak da hizmetler sunmaktadır. Oldukça yüksek erişim ve hedefleme mantığı ile beraber potansiyel hedef kitleniz üzerine çok daha kızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firma olarak gerçekleştireceğiniz facebook reklamlarında sizlere uzman bir şekilde hizmet sağlamaktan onur duyarız.

 Facebook reklamlarını kullanım amaçlarına bakacak olursak;

 Teklif Alımları: İnsanların mağazanızda kullanması için teklifler oluşturun.

 Yerel Bilinirlik: İşletmenizin yakınındaki insanlara erişin.

 Etkinlik Yanıtları: Etkinliğinize katılımı artırın.

 İnternet Sitesine Tıklamalar: İnsanları internet sitenize yönlendirin.

 İnternet Sitesi Dönüşümleri: İnternet sitenizdeki dönüşümleri artırın. Dönüşüm olarak satış işlemi veya üyelik kaydı gibi farklı olaylar belirlenebilir.

 Sayfa Beğenmeleri: Sayfanızın tanıtımını yapın ve önemsediğiniz daha fazla insanla bağlantı kurmak için Sayfa beğenmeleri alın.

 Video Görüntülemeleri: bir videonun daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini sağlayacak reklamlar oluşturun.

 Facebook sistemlerine reklam verdiğiniz takdirde, reklamlar sizin tercihlerinize bakılarak kullanıcılara farklı alanlar şeklinde hizmet gösterebilmektedir. Bu alanlara bakacak olursak;

 Mobil Haber Kaynağı, Sağ Sütun, Site Haber Kaynağı ve Mobil Haber Kaynağı olarak sıralanabilir.

 Sizde Facebook platformları üzerinden reklam alış verişi sağlamak ve hedef kitlenize daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için yazılım evi firmamız olarak bizi tercih edebilirsiniz. Böylece daha uygun bir bütçe ile daha çok etkileşim alarak müşterilere çok daha güzel bir şekilde iletişim sağlamış olursunuz.

 

image

Bu Hizmetin Alt Hizmetleri!

YAZILIM EVİNİZ HAKKINDA DÜŞENCELERİNİZ

GÖRÜŞ BİLDİR
BAŞA DÖNÜŞ