BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Kısaca sizlere birazda kendimizden bahsetmek istedik
karşınızda biz


UĞUR
UTAR


7 Yıl Bilgisayar üzerine eğitim yaptım. 14 yıldır ise bilişim sektöründe bir çok deneyim gerçekleştirdim. Yazılım evinizde ise Grafik tasarım, Google Seo, Hazır Site, Sosyal medya yönetimi bölümlerinin sorumlusu olarak görev yapmaktayım.


ÜMİT
BALCILAR


Morbi accumsan ipsum velit. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit.

Gerçek dostIuklar, yıIdızlar gibidir,
KaranIık olduğun da iIk onIarı görürsünüz

Farklı olmak önemlidir fakat Farklı olduğunu göstermek daha değerlidir.

Yazılımeviniz, tüm işlerinde kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde; etkin, kalıcı, hızlı ve akılcı çözümler üretir. Ayriyetten, bilişim ve teknolojinin tüm son imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web sitesi ve bilişim hizmetleri sunar. Yazılımeviniz, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak sosyal medya yönetimi, özel ve hazır web sitesi, e-ticaret paketleri, Google Seo optimizasyonu ios&android programlama, kurumsal paket ve interaktif çözümler alanlarında markanızı dijital ve gerçek dünyada, tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice hazırlanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.
Google' da Sayılı başarılar içerisinde yer almaktayız, Farklı ve özgün tasarımlar ile müşterilerimizi memnun edip etkileyin bir firmayız. Bu güne kadar çok ağır sınavlar atlatıp iyi başarılar elde etmiş bulunuyoruz. Son olarak ise bu sektörde önemli ve büyük yatırımlar yaparak, bizi tanıyan müşterilerimizden gördüğümüz sevgi ve saygıyı çok daha fazla kurumlara ulaştırmanın gayesindeyiz.