Yükleniyor...

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2005 yılından bu yana ayrı alanlarda ortak faaliyetlerimizi sürdürmekle birlikte, sonunda tek bir bütün olma kararı aldık. Ümit Balcılar ve Uğur Utar'ın kurucuları olan faaliyetimiz 2015 yılında yazlımeviniz.com'u hizmete soktuk. 2018 Yılında Cem Gökçe'nin katılımıyla daha da kuvvetlendik.

Uzun yıllardır baki olan dostluğumuzu "Birlikten Kuvvet Doğar" atasözü ile iş alanında da daha kuvvetli kılmak istedik. Toplamda yaklaşık olarak 400 cari hesabımız bulunmaktadır. Bu seviyeye gelmemizdeki sebebimiz ise daima prensibimiz olan mutlu müşteri sloganı ile yoldan hiç bir zaman sapmamışızdır.

Biz Kimiz ?

En Büyük Avantajlarımız

Sunucumuz

Şu an Türkiye'de bulunan bir çok sunuculara nazarınız bünyemizde sahip olduğumuz server'ımız sürekli donanım ve yazılımsal olarak güncellenerek her zaman Türkiye sunucularına nazaran üst klasmanda yer almaktadır. Böylece müşterilerimize 4x4 lük bir hizmet vermenin gayesindeyiz.

7x24 Destek

İnternet işinde hizmet alan firmaların en çok rastladığı sorunların başını çeken destek kısmı olarak, tek gayesi "müşteri memnuniyeti" olan yazılımeviniz ekibi olarak telefon, mail ortamlarında 7/24 destek vermekteyiz. İnternet hizmetlerinde sürekli online olmak aşırı önemli olduğu gibi, sizin yerinize tüm işleri sizin yerinize sizi düşünen işlerle hep yanınızda olacaktır.

Hedef *2020*

Hedeflerimiz içerisinde bizi bilen ve tanıyan insanların memnuniyet ve fikirlerinin Türkiye 'de diğer tüm insanlara aksettirip kalite ve efendiliğimizi tanıtmak. Hayallerimiz içerisinde var olan tek şey budur ve eminiz ki hiç bir para bizi bu kadar mutlu edemez.

BAŞA DÖNÜŞ