Ekibimiz

Uğur Utar


1988 Yılında Balıkesir de doğdum ve Balıkesir'de büyüdüm. 7 Yıl Bilgisayar üzerine eğitim yaptım. 2007 yılından bu yana ise bilişim sektöründe bir çok deneyim gerçekleştirdim. Yazılım evinizde ise Grafik tasarım, Hazır Site yönetimi bölümlerinin sorumlusu olarak görev yapmaktayım.

Ümit Balcılar


Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünden mezun olan Ümit Balcılar sektörde çalıştığı uzun yıllar boyunca hakim olduğu PHP, ASP.NET, Microsoft SQL Server, ASP.NET MVC, jQuery, Scrum, Networking, Java, JSON, OOP (Nesne Yönelimli Programlama), HTML5, ADO.NET, C++, XML, Bootstrap, TSQL, JavaScript, MySQL gibi program ve programlama diller ile pek çok firmada hizmet vermiştir. Balcılar, uzmanı olduğu bu alanlar ile ilgili deneyim ve bilgilerini şimdi kendi kurucu ortağı olduğu Yazılım Eviniz şirketinde sizlerle paylaşmaktadır.

Cem Gökçe


2006 yılında Bilgisayar Sistemleri ve Teknoloji Bölümü mevzunu olarak başladığım iş hayatıma,bilgisayar ve güvenlik sistemleri alanında devam ettim. 2012 yılında Hastane bilgi sistemleri ile tanıştım, aynı zamanda hep hayalim olan kendi işimi yapma tutkusu beni,Network Marketing ve E-ticaret sektörlerine atılmaya sevk etti. Bu alanda edindiğim Satış ve Pazarlama tecrübelerimin yanına, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlamayı da ekledim. Güzel insanlarla, güzel işler yapalım felsefesi ile yazılım eviniz ekibine katıldım. Yine aynı felsefe ile dijital çağ'da güzel ve başarılı işler yapalım.