Coince Ne Olacak

Coince Batırıyor mu

Türkiye'de bilindiği üzere binlerce yatırımcıya ulaşan coince 16 Ağustos civarlarından itibaren para yatırma işlemlerini askıya aldı gözüküyor. Edindiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edicez. Şu an için elimize ulaşan araştırdığımız bilgiler doğrultusunda sizlere şunları belirtebiliriz.

Merhaba arkadaşlar, köklü bir enerji ve madencilik firması olan coince soru işaretleri devam ediyor. 20 Ağustos 2016 civarlarında günlük kazancı %3 den %18’e çıkaran ve 500$ min giriş seviyesi belirleyen Coince  o dönemden bu yana yatırımcılarında geri ödemeleri yapmıyor. Bu sıralarda yakın tarih de BtcTürk firmasının hesaplarının durulması üzerine Coince acaba sadece Türkiye yatırımcıların parasını mı kesti sorusuna cevap aradık ve yanıldığımızı farkettik. Sadece Türkiye değil diğer ülkelerde aynı şekilde para çekmeyen isteyen girişimciler hala beklemeye devam ediyorlar. Coince den para kurtarmak için ne yapılabilecek diye düşünüyoruz ama yanıtımız şu an mevcut değil.
Aynı zaman da yatırım almaya devam eden Coince firmasına eğer yatırım yapıp para kazanma düşünceleri olanlarınız var ise kesinlikle tavsiyemiz yapmasınlar. Çünkü firma scam siteye düştü düşecek gözüküyor. Yani iflas ettiriliyor diyebiliriz buna.
29/08/2016 Coince Resmi Facebook sayfası kapatıldı, %18 üzerinden gelen yatırımcı kişi sayısı eksilere düştü.
Geriye tek kalan sayfalarının kapanması kaldı gibi bir şey.

Comments are closed.